چگونه تشخیص دهیم خدمات درمان و مراقبت در منزل مناسب ما است؟

نویسنده: تیم نویسندگان آرون
انتشار : ۱۷ شهریور ۱۳۹۹

معرفی خدمات درمان و مراقبت در منزل

خدمات درمان در منزل همانطور که از نام شان نیز پیداست شامل خدمات درمانی و مراقبتی است که در منزل ارائه می شود. این خدمات توسط افراد متعهد و مجرب با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی و حفاظتی ارائه می شود. مراقبین سالمندان اغلب روابط طولانی مدت با یگرندگلن خدمت ایجاد می کنند و به آنها کمک می کنند در منزل خوشحال و سلامت باشند.

 

آیا خدمات درمان در منزل نیازهای خانواده و یا سالمندان عزیزمان را تامین می کند؟

اگر مطمئن نیستید که آیا خدمات درمان و مراقبت در منزل برای عزیزان سالمند شما - و یا برای خانواده شما مناسب است - در ادامه به برخی از موضوعات رایج که ما از خانواده هایی که از انتخاب مراقبت در منزل بهره مند شده اند می شنویم، اشاره شده است. خدمات درمان و مراقبت در منزل ممکن است برای خانواده شما مناسب باشد اگر ...

 

گذران دوران سالمندی عزیزان شما در منزل از اولویت های شما است

تحقیقات نشان می دهد بیش از 75 درصد افراد بالای 50 سال ترجیح می دهند در منزل دوران سالمندی را سپری کنند تا اینکه وارد خانه های سالمندان شوند. این موضوع کاملا طبیعی است – همه ما می خواهیم در جایی که راحت هستیم و در منزل گذران عمر کنیم!

با خدمات درمان و مراقبت در منزل، عزیز شما می تواند مراقبت های مورد نیاز خود را هنگام نیاز در خانه دریافت کند؛ و با شنیدن اخبار در مورد تحت خطر بودن خانه های سالمندان بر اثر COVID-19، دانستن این که متخصصان آموزش دیده با رعایت پروتکل های حفاظتی در منزل از عزیزان شما مراقبت می کنند، خیال شما را راحت تر می کند.

 

انجام فعالیت های روزمره سخت و یا فراموش می شود

با افزایش سن برخی مشکلات مربوط به حافظه اغلب طبیعی هستند و یا انجام برخی وظایف روزانه در منزل مشکل تر می شود. انجام فعالیت های روزانه در دوران سالمندی بسیار مهم است. خدمات ما در انجام طیف وسیعی از وظایف مانند مراقبت شخصی، امور منزل، خرید مایحتاج و ... به شما کمک می کند. ما می توانیم انجام امور منزل را برای شما تسهیل کنیم و در نتیجه می توانید بر روی سلامتی خود تمرکز کنید.

 

سالمند شما نیازهای درمانی خاصی دارد

در برخی از سالمندان خاص، خدمات درمان در منزل به صورت مراقبت تخصصی که به طور خاص برای کمک به رفع نیازهای خاص عزیزان شما طراحی شده است ارائه می شود. در مرکز آرون خدمات تخصصی درمان در منزل ما شامل مدیریت بیماری های خاصی مانند موارد زیر است:

 • بیماری زوال عقل و آلزایمر
 • آرتروز
 • نارسایی احتقانی قلب
 • بیماری هانتینگتون
 • فشار خون بالا
 • بیماری عروق کرونری
 • دیابت
 • COPD یا بیماری مزمن انسدادی ریه
 • تعویض مفصل
 • بهداشت روان و افسردگی
 • مولتیپل اسکلروزیس یا ام اس
 • و موارد دیگر

 

به کمک بیشتری نیاز دارید

قبل از کووید 19 زندگی همه ما به شدت شلوغ بود؛ اما با پیچیدگی ها و نگرانی های کووید 19 همه چیز بیشتر چالش برانگیز شده است. کار، خانواده و مراقبت از عزیزان تان همگی اگر بر دوش یک نفر باشد از عهده آن بر نمی آید.

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. شما مطمئناً همیشه در کنار عزیزانتان خواهید بود، اما ما می توانیم خلا ها را پر کرده، به شما زمان استراحت دهیم و اطمینان حاصل کنیم که عزیزان سالمند شما مراقبت های لازم را دریافت می کنند.

ما افتخار می کنیم که می توانیم به شما عزیزان کمک کنیم در منزل سلامت و خوشحال باقی بمانید.


برچسب ها:
اشتراک

مطالب مشابه

غربالگری‌ها و واکسن‌های ضروری بعد از 50 سالگی

غربالگری‌ها و واکسن‌های ضروری بعد از 50 سالگی

برخی از افراد باور دارند که 50 سالگی به نوعی 30 سالگی جدید است. درک این موضوع در صورتی که همه تست های غربالگری و واکسن‌های مورد نیاز خود را دریافت نکنیم سخت است، بیشتر ما هم همینطور هستیم.

پایان دادن به انزوای اجتماعی در سالمندان

پایان دادن به انزوای اجتماعی در سالمندان

انزوا و تنهایی با انواع خطرات سلامتی مانند میزان بالای سکته قلبی، سکته مغزی، افسردگی، اضطراب و حتی مرگ زودرس ارتباط دارد. انزوای اجتماعی، به‌ویژه در میان سالمندان، به‌سرعت در حال تبدیل شدن به یک بیماری همه گیر است. با این حال تنهایی، برگشت پذیر است. اقداماتی وجود دارد که افراد و جوامع می توانند با انجام آنها به سالمندان کمک کنند احساس تنهایی نکنند.

10 باور غلط درباره خطر ابتلا به بیماری آلزایمر

10 باور غلط درباره خطر ابتلا به بیماری آلزایمر

نظرسنجی ها نشان می دهد هنگامی که افراد در مورد دوران سالمندی نگران می شوند، از دست دادن حافظه یا آلزایمر در بیشتر افراد بالای لیست قرار می گیرد - حتی بالاتر از نگرانی در مورد وضعیت مالی.

اقدامات مراقبتی پیشگیرانه در سالمندان را فراموش نکنید

اقدامات مراقبتی پیشگیرانه در سالمندان را فراموش نکنید

اکنون زمان مناسبی برای غافل شدن از وضعیت سلامت کلی مان نیست. ارائه دهندگان خدمات بهداشتی و درمانی گزارش کرده اند که بسیاری از بیماران به منظور دریافت خدمات مراقبتی پیشگیرانه به مراکز درمانی مراجعه نمی‌کنند. این کار می تواند آنها را در معرض خطر بسیاری از بیماری ها - از جمله عوارض جدی تر کووید 19 قرار دهد.

8 روش برای جلوگیری از کاهش شنوایی

8 روش برای جلوگیری از کاهش شنوایی

بسیاری از بزرگ‌سالان بعد از مدتی متوجه می‌شوند که برای شنیدن صدای تلویزیون باید صدای آن را بلند کنند و یا افراد برای صحبت کردن با شما باید بلندبلند صحبت کنند. دو علت رایج در از دست دادن شنوایی وجود دارد:

بیماری های قابل درمان توسط گفتار درمانی در منزل

بیماری های قابل درمان توسط گفتار درمانی در منزل

گفتاردرمانی بخشی مهم از پازل خدمات مراقبت های درمانی در منزل است که به بیماران کمک می کند استقلال و کیفیت زندگی خود را از چند جنبه بدست آورند. بیایید نگاهی به چند اختلال قابل درمان در گفتار درمانی در محیط منزل بیندازیم.

چگونه تشخیص دهیم خدمات درمان و مراقبت در منزل مناسب ما است؟

چگونه تشخیص دهیم خدمات درمان و مراقبت در منزل مناسب ما است؟

قرنطینه در منزل، فاصله‌گذاری اجتماعی و واقعیت های زندگی در دوران پاندمی به خصوص در خانواده هایی که دارای سالمند هستند و یا یکی از اعضای خانواده نیازهای مخصوصی دارد، بسیار سخت است، به همین دلیل شاید برخی از ما احساس نیاز به خدمات درمان و مراقبت در منزل داشته باشیم.

تغذیه مناسب در افراد دچار آلزایمر و زوال عقل یا دمانس

تغذیه مناسب در افراد دچار آلزایمر و زوال عقل یا دمانس

تغذیه مناسب در هر مرحله ای از زندگی حیاتی است اما با افزایش سن و در دوران سالمندی اهمیت بیشتری نیز پیدا می کند. بسیاری از سالمندان در تامین نیازهای تغذیه ای خود دچار چالش هستند اما در افراد مبتلا به زوال عقل رعایت اصول مناسب تغذیه به مراتب دشوار تر است.

خدمات رایج قابل ارائه به سالمندان در منزل

خدمات رایج قابل ارائه به سالمندان در منزل

خدمات مراقبت در منزل برای سالمندان یک تحول عظیم در بخش بهداشت و درمان بوده است، به خصوص در دورانی که با بیماری همه‌گیر کووید 19 روبرو هستیم. سالمندان به طور فزاینده ای امنیت و آسایش در منزل را ترجیح می دهند.

علائم مشکلات قلبی در سالمندان که نباید نادیده گرفت

علائم مشکلات قلبی در سالمندان که نباید نادیده گرفت

سلامت قلب از اهمیت بالایی برخوردار است و همیشه باید سلامت قلب را در اولویت قرار دهید (برای خود و عزیزان سالمند)، اکنون زمان مناسبی برای توجه ویژه به این مقوله است. در اینجا برخی از علائم مشکلات قلبی اشاره شده است که نباید در سالمندان نادیده گرفته شود.

نظرات

فیلدهای ضروری با علامت

بهترین مقالات

همه مقالات
مرکز درمان در منزل آرون
تماس بگیرید
شروع مکالمه
یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید